Lacné letenky do Ázie na máj a jún. Odletey z Viedne od 529€. Rôzne ázijské letiská pozrite ktoré a rezervujte na tejto stránke >>>

Chystáte sa do Austrálie a hľadáte spôsob, ako sa tam dostať čo najlacnejšie? Vieme, že táto ostrovná krajina je presne na druhej strane planéty. A preto sa lacné letenky do Austrálie objavujú zriedka. A keď, tak z dobou letu tri dni.

Ako sa teda dostať do Austrálie za dobrú cenu a navyše s príjemným medzi prestupom?

Leťte cez Bali! Austrálčania na tento ostrov chodia dovolenkovať hromadne, asi ako my do C.horvátska. Preto medzi Austráliou a Bali existuje veľa leteckých liniek ázijských spoločností, ktoré my tu bežne nevyhľadávame.

Pre lacné ltetnky do Austrálie z Bali. Môžete pozrieť stránku skyscanner.com. Alebo rovno leteckých spoločností AirAsia alebo Garuda.

Rovnako môžete pozrieť lety cez iné ázijské letiská ako Kuala Lumpur, Bangkok, Singapur.

Takýto let medzi balijským Denpasarom a napríklad Perthom môže stáť okolo 100 dolárov a trvá približne hodinku. Letenka na Bali z Viedne stojí okolo 500€, ak vystihnete dobrú cena. Letenky do Austrálie zvyčajne stoja nad 1000€. Takže vidíte, že ušetríte pekných pár sto euričiek.

A ako bonus k lacným letenkám do Austrálie, môžete zostať na Bali a spoznať miestnu špecifickú atmosféru. Pre pobyt na Bali do 30 dní nepotrebujete ani neplatíte žiadne víza. Dostanete iba pečiatku do pasu.

Napíšte mi, ak potrebujete bližšie inforácie alebo pomoc vyhľadávaním výhodných letov >>>

Aký typ ubytovania vyhľadávate?

Či jednoduché bývanie alebo luxusný apartmán blízko centra? Možno peknú izbu za primeranú cenu? Každý má svoje preferencie.

Šialene široký výber ubytovania za super ceny vyhľadajte tu >>>

Alebo mi napíšte správu pomôžem s výberom vhodného ubytovania podľa vašich predstáv v konkrétnej destinácii.

Termíny máj a jún – lacné letenky  do Ázie, odlet z Viedne /kliknite na obrázok – otvorí vám stránku k rezerváciám/

 lacné letenky do ázie

Aktuálne dostupné ubytovanie:

Booking.com

Blog o mojich cestách som začala písať, lebo som mala myseľ preplnenú zážitkami a miestami. Tá energia mi v hlave stagnovala a hrozil výbuch : ) Veľa ľudí cestuje, letenky sú stále lacnejšie. Môj blog má inšpirovať tých, ktorí hľadajú nové destinácie a výhodné ceny leteniek, ubytovania a iných služieb. A povzbudiť tých, ktorí zatiaľ nevedia, že radi cestujú : )

Beata Šajbidorová

Facebook Comments