Radi si úžívate wellness a práve Valentínsky deň sa vám zdá ako dobrá zamienka, dopriať si? Už je dnes dosť vysoký dátum a väčšinou sú práve tieto pobyty vypredané. Ale pozrite si tieto tri tipy, ktoré ešte stále môžete využiť:

Pri výbere som brala do úvahy čo najlepšie hodnotenie v porovnaní s čo najlepšou cenou. Ako sa hovorí kvalita za rozumú cenu : ) Nižšie uvedené ceny sú kalkulované na 3 noci  pre 2 osoby od štvrtka 14.2. do nedele 17.2. Všetky hotely sú štvorhviezdičkové.

 

Hotel Château Gbeľany

Tento zrekoštruovaný zámoček sa nachádza v krásnej prírode kúsok za Žilinou. Vychutnať si môžete wellness s bazénom, vírivkou a saunovým svetom.  Welness na Valentína ako stvorený, čo poviete? Kliknite a pozrite si viac foto a informácií.

Bookujte včas, už sú k dispozícii iba dve posledné izby.

valentin wellnes hotelwellness pobyt valentin

Hotel Branica

Okrem krásneho hotela a wellness s bazénom, vírivkou a saunovaním si môžete sprviť výlet do prírody Malej Fatry a Kysuckých Vrchov, ktoré hotel obklopujú.

Pre viac obrázkov z hotela a ďalšie informácie kliknite:

valentinsky wellness pobytvalentinsky wellness pobyt

Hotel Schloss Weikersdorf

Elegantný hotel v Badene kúsok za Viedňou. Valentína si tam môžete užívať v 1000 m2 rozľahlom wellnesse. Okrem toho si vychutnáte na jednej strane kúpeľné mestečko Baden a okolie.

Kliknite pre viac fotiek a informácií:

velentinsky wellness pobytvalentin wellness pobyt

Viac ubytovaní na valentínsky wellness pobyt nájdete tu:

Booking.com

Blog o mojich cestách som začala písať, lebo som mala myseľ preplnenú zážitkami a miestami. Tá energia mi v hlave stagnovala a hrozil výbuch : ) Veľa ľudí cestuje, letenky sú stále lacnejšie. Môj blog má inšpirovať tých, ktorí hľadajú nové destinácie a výhodné ceny leteniek, ubytovania a iných služieb. A povzbudiť tých, ktorí zatiaľ nevedia, že radi cestujú : )

Beata Šajbidorová

Facebook Comments